كروبي كار درستي نكرد

حصر خانگی میرحسین ، مهدی و همسرانشان - ویکی‌پدیا ...

حبس خانگی میرحسین و مهدی و زهرا رهنورد از اوایل اسفند ۱۳۸۹ آغاز شده و تاکنون ادامه دارد. کاری که قوه قضاییه می‌تواند انجام دهد و من فکر می‌کنم که در اندیشه است که انجام بدهد، . سایت کلمه به وضعیت آقای و همسرش اشاره‌ای نکرد. . اژه‌ای در گفت‌وگو با ایسنا:انتقال و به بازداشتگاه حشمتیه صحت ندارد  

آقای ! شما نخواستید واقعیات را ببینید - انصاف نیوز

31 ژانويه 2018 از رهبری رنجیده، به خاطر اینکه ایشان را رییس قوه قضاییه نکرده است. .. دلیل بر درستی کار شما بزرگوار نیز نبود، وقتی تمداران ما امثال شما 

خوئینی‌ها با تمسخر می‌گفت: هم دارد روانی می‌شود! ...

11 مارس 2018 لیبرال‌ها و سازشکاران روی آقای کار کردند، دریافتند که اینجا زمینه دارد، البته باید صریحاً بگویم که آقای راه امام را کشف نکرده و نشناخته .. برطرف نشود نه مشکل مردم حل می‌شود و نه اقتصاد ما اقتصاد درستی می‌شود.

جهان نيوز - چرایی انتشار نامه پیام نامه به طرفداران رفع ...

30 ژانويه 2018 آخرین روزهای اردیبهشت مهدی که نامزد انتخابات است نامه‌ای به . اینکه هر کسی (تاکید می شود هرکسی) که مسولیت داشته و دارد باید پاسخگو باشد حرف درستی است. آنها قسم جلاله خوردند ولی کاری جزمنافع خودشان نکردند اینوهمه 

روایت علی مطهری از اختلافات بر سر رفع حصر و ...

7 آوريل 2018 من فکر می‌کنم اگر آقایان و از حصر خارج شوند در مورد آقای خاتمی . یک وقت ممکن است چادر یا روبند را اجباری کنیم که این کار درستی نیست. به هر حال اسلام روی شکل خاصی از حجاب تاکید نکرده اما حداقلی باید رعایت شود.

«موافقت با خروج مأموران» از محل حصر ؛ اعتصاب غذا پایان یافت

17 آگوست 2017 پس از «موافقت با خروج مأموران امنیتی» از محل حصر مهدی ، فرزند آقای تلاش خود را برای تحقق شرط دوم، یعنی محاکمه علنی آقای ، به کار بندد. هنوز گزارشی در زمینه پیگیری به مطالبات او به افکار عمومی ارائه نکرده است.

تاریخ ایرانی - حسن و اسراری که فاش نکرد

13 مارس 2015 محمد توسلی گفت «کارهای آقای سرقت مسلحانه است»، و در پاسخ به به مردم اعلام می‌کنم که این کار خلاف رضایت امام است و کار درستی نیست.

قصه یک حصر؛ مهدی کجا و چگونه زندگی می‌کند - BBC Persian

30 آگوست 2017 آن شب به محافظان مهدی دستور داده بودند که خانه‌اش را ترک کنند. ۸۸ تعدادی آمدند و سر و صدا کردند و شعار دادند، اما حمله ای به مجتمع نکردند». «پلیس به مهاجمان می‌گفت اصلا اینجا نیست، اما آنها کار خودشان را می‌کردند».

دادستانی: در انتخابات شرکت نکرده است - سایت خبری تحلیلی ...

26 فوریه 2016 تابناک صحت این خبر را تایید نمی کند. عدم حضور در ما حتی برای زندانیان هم این کار را می کنیم البته آقای که در زندان هم نیستند.

Mohammad Hosein karou i (محمد حسین ) - Home | Face ook

بعد از دو سال از انتخابات٬ وضعیت محصورین هیچ تغییری نکرده است در مصاحبه با تایمز: اگر اراده ای برای رفع حصر داشت به یقین توان این کار. . بر این سخنان منتشر نشد٬ پیامکی برای ایشان فرستادم تا صحت و سقم آن را جویا شوم.

حسین : «در کهریزک سوار زندانی می‌شدند» | ایران | DW | 10.08 ...

10 آگوست 2009 هاشمی رفسنجانی در واکنش به نامه مهدی برای پیگیری اخبار تعدی و علی لاریجانی، رییس مجلس نیز روز دوشنبه خواستار بررسی صحت و سقم نامه آقای شد و از فعالیت‌های ایشان نوشته که آقای شاهرودی در همین چند روز باقیمانده کار خود بعنوان به خود شما شخصا کسی مراجعه نکرده که چیزی از زندان بگوید؟

عارف، پیشمرگ و شد پخت و پز خاتمی برای گزارش‌های ...

10 دسامبر 2017 از طرفی معلوم نیست چرا خاتمی به این حقیقت مهم اشاره نکرده است که این کار به درستی انجام شده و امیدوارم دولت به شفاف‌سازی در مورد عملکرد خود و 

نامه سرگشاده به آقای مهدی | ایــــــران امـــیـد - IranOmid.de

آقای وقتی انصاری نجف آبادی از من پرسید از دست من چه کاری بر می آید با آن . را محاصره نکرده اند، آدم های مشکوک شما را دوره نکرده اند، تنها از حقایقی مطلع شده اید ، .. از او بپرسید آیا صحت داشت که ده ها نفر را هفته ها در توالت جا داده بود و روزی یک  

میرحسین شرط رفع حصر را نپذیرفت - آفتاب

13 آگوست 2016 استیضاح در شرایط فعلی کار درستی نیست . به پیغام دادم، اما قبول نکرد. دبیر کل جبهه .. آقایان و در دل مردم جای دارند.

نامه‌های تاریخی مهدی ، اینبار خطاب به : حاکمیت مستبد و ...

13 آوريل 2016 مهدی ، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری در سال ۱۳۸۸ که به دلیل مشارکت دعوا راه انداختند، مردم را به خیابانها کشاندند، کار را به زدوخورد کشاندند، . بعد از آن به عنوان دبیر حزب اعتماد ملی فعالیت ی خود را شدت داد و سکوت نکرد. . به درستی شناخته شده است عده ای نیز به ریاکاری، دغل بازی، عوام فریبی، 

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اسم ایرانی iranian names آموزش زبان خبرگزاری رئال مادرید SHADMEHR CLASSIC آپدیت نود 32 تولید کننده و وارد کننده هدایای تبلیغاتی،چاپ کاتالولوگ،بروشور،اوراق اداری و .... شرکت تبلیغات فعدی فروش تعمیرات انواع فلزیاب طلایاب وگنج یاب 09196838262 پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان کیو آر ایکس: خرید هاست، خرید سرور مجازی و سرور اختصاصی خرید دامنه و لاینسس